Nieuws en agenda

Wij hechten aan de privacy van onze leerlingen. Om die reden vindt u op deze pagina slechts een selectie van ons nieuws, waarbij we één foto per artikel tonen. Ouders en verzorgers van onze leerlingen kunnen terecht op MijnSchool. Wie is ingelogd vindt daar het laatste nieuws, de agenda en andere actuele zaken.

20 april, Bezoek van de schrijfster Lida Dijkstra

 Vandaag hebben wij bezoek gehad van een echte schrijfster. Lida Dijkstra heeft 100 boeken geschreven in het Fries en Nederlands. Ze liet ons een prentenboek zien die in 8 verschillende talen is uitgebracht. Ze heeft ons uitgelegd hoe ze op ideeën komt voor nieuwe boeken en veel dingen verteld. Een leerzame morgen voor alle groepen!

9 april, Resultaat actie voedselbank

Woensdag is het eten voor de voedselbank opgehaald. We kunnen heel veel mensen blij maken hiermee. Iedereen bedankt voor de gulle giften. Ook namens de Voedselbank

8 februari, beslisboom

Beste ouders/verzorgers,

Nu de scholen gelukkig weer open zijn ontvangt u een nieuwe beslisboom.

Met vriendelijke groet,

het team van De Flambou

25 januari, Burgemeester Waanders leest voor

Het boek "Coco kan het" voorgelezen door burgemeester Waanders